Articole despre stefan iovan

Eroii de la Sevilla, interviu de excepție la Neatza! Au trecut 34 de ani de când Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni

Cătălin Oprişan, redactorul şef de la www.a1.ro și un excelent jurnalist care cunoaște istoria fotbalului, a vorbit la Neatza cu Răzvan și Dani despre finala Cupei Campionilor Europeni, câștigate de Steaua în urmă cu 34 de ani!

Joi, 07.05.2020, 14:06
34 de ani de când Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni. Ștefan Iovan: E greu de descris în cuvinte ce am simțit atunci

Adrina Bumbescu și Ștefan Iovan au vorbit la Neatza cu Răzvan și Dani despre succesul de la Sevilia, atunci când au cucerit Cupa Campionilor Europeni.

Joi, 07.05.2020, 11:32
Ştefan Iovan şi-a stabilit obiectivul pentru 2014

Naţionala sub 19 ani va juca împotriva Rusiei, Austriei şi Norvegiei, pentru a se califica la Euro 2014. Doar primele clasate din grupele Turneului de Elită vor ajunge în Ungaria, la turneul final care se va desfăşura între 19 şi 31 Iulie.

Sambata, 25.01.2014, 08:39
Stefan Iovan a scapat de apocalipsa si a taiat porcul

Stefan Iovan a scapat de apocalipsa si a taiat porcul. Nu s-a implicat prea mult la sacrificarea lui "Ghita", dar a facut cinste cu tuica fiarta si sorici.

Duminica, 23.12.2012, 09:16
Ianis Hagi seamana bine cu celebrul sau tata!

Ianis Hagi seamana bine cu celebrul sau tata! Este ambitios, chiar agresiv, si tine mult mingea la picior. O spune Stefan Iovan, care a jucat o multime de meciuri alaturi de Gica Hagi. Peste patru-cinci ani, am putea avea un nou rege in fotbalul romanesc.

Joi, 26.07.2012, 07:07
Ionel Ganea a pus biciul pe "caini"

Răzvan Lucescu şi-a trimis secundul în Antalya să-i vadă pe dinamovişti la lucru. Ştefan Iovan a asistat la antrenamentul de 90 de minute câinilor, pe care Ganea i-a muncit din greu pentru amicalul de mâine Dinamo - Slaven Belupo, transmis în...

Luni, 01.02.2010, 20:41