Articole despre sunderland

O fetiță de trei ani a mers la un bal de absolvire, iar motivul este sfâșietor! „A spus că arată ca o prințesă”

O fetiță de trei ani a mers la un bal de absolvire din Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord, deoarece medicii i-au spus părinților ei că mai are puțin de trăit.

Marti, 30.07.2019, 16:48
Singura partidă de fotbal din istorie care a avut trei reprize şi doi arbitri la centru! S-au dat 11 goluri în 135 de minute, dar s-au pus doar opt

Englezii au făcut fotbalul cu două reprize de câte 45 de minute şi tot ei sunt cei care au jucat unicul meci din istorie de trei reprize. Unde mai pui c-au mai fost şi doi arbitri, vreo 9.000 de oameni în tribună şi vreo 11 goluri...

Miercuri, 12.07.2017, 10:19
Un suporter al lui Newcastle Utd.,condamnat la un an de inchisoare pentru un pumn dat unui cal

Un englez violent a fost condamnat la un an de inchisoare pentru un pumn dat unui cal. Barbatul face parte din galeria echipei de fotbal Newcastle, care, in aprilie, dupa un meci pierdut rusinos pe teren propriu, s-a incaierat cu fanii din Sunderland.

Sambata, 26.10.2013, 08:50
FOTO! Mai multi suporteri au fost interzisi pe stadion! Motivul e valabil doar in Anglia

Englezii continua sa trateze fotbalul precum teatrul. Oficialii clubului Sunderland au suspendat abonamentele mai multor fani din cauza ca acestia stateau prea mult timp in picioare in timpul meciului.

Sambata, 29.12.2012, 15:55
Premier League: Liverpool, invinsa de Sunderland/ Di Matteo debuteaza cu o victorie la Chelsea

Sansele lui Liverpool de a prinde ultimul loc care duce in play-off-ul Champions League sunt aproape nule in urma infrangerii de la Sunderland, scor 1-0, intr-un meci contand pentru etapa a 28-a din Premier League. Singurul gol al partidei a fost marcat de Niklas Bendtner (56).

Sambata, 10.03.2012, 00:00
Fratele lui Balotelli da probe la Sunderland

Acesta a evoluat pana in prezent la rezervele lui Stoke City dar nu a confirmat.

Miercuri, 25.01.2012, 00:00
Sir Alex Ferguson a implinit 25 de ani pe banca lui Manchester United

Manchester United a invins cu 1-0 pe Sunderland, in etapa din acest week-end din Premier League, dar meciul de pe Old Trafford a avut o conotatie aniversara. Sambata, celebrul manager scotian al "diavolilor", Sir Alex Ferguson (foto), a implinit 25 de ani pe banca campioanei en-titre a Angliei.

Luni, 07.11.2011, 00:00
United i-a prelungit contractul lui Welbeck pana in 2016. Vezi cat va castiga!

Starul de la Manchester United a fost rasplatit pentru forma buna aratata in ultimul timp si i-a fost prelungit contractul.

Joi, 03.11.2011, 00:00