Articole despre victoria branesti

Daniel Stanciu: "Unii conducatori erau prea ospitalieri cu arbitrii"

Noul oficial al Vasluiului crede ca noua practica, de a afla numele componentilor brigazii de arbitrii in ziua meciului.

Miercuri, 14.03.2012, 00:00
Unirea Urziceni invinge cu 2-1 pe Victoria Branesti in primul meci din etapa a 31-a

Unirea Urziceni a invins pe teren propriu cu scorul de 2-1 pe Victoria Branesti, in primul meci din etapa a 31-a din Liga I. Echipa lui Marian Pana a inscris prin Patras si Rusescu in partea a doua a intalnirii, dupa ce la pauza oaspetii erau in avantaj dupa golul lui Avram.

Miercuri, 04.05.2011, 00:00
Victoria Branesti - Vaslui 1-3

Vaslui-ul continua, lupta pentru, primul titlu, din istoria Moldovei. Oamenii lui Hizo, si-au adjudecat victoria cu. Victoria, pe care au batut-o, cu 3 la 1. Vaslui este, noul lider al ligii I, cel putin, pana la meciul Timisoarei!

Sambata, 30.04.2011, 20:02
FC Brasov 1-0 Victoria Branesti

In direct la GSPTV, Brasovul a invins cu 1-0 pe Victoria Branesti si a iesit din lupta pentru evitarea retrogradarii!

Miercuri, 27.04.2011, 20:22
Victoria Branesti a ramas fara antrenor! Ilie Stan a demisionat!

Ilie Stan nu mai este antrenorul Victoriei Branesti. Fostul mijlocas al Stelei a renuntat la colaborarea cu echipa ilfoveana din cauza situatiei grele in care se afla clubul. Branesti este pe locul 16, la noua puncte de Gloria Bistrita, prima echipa de pe loc neretrogradabil.

Miercuri, 20.04.2011, 00:00
CFR Cluj - Victoria Branesti 4-0

Fostii jucatori ai CFR-ului au ingropat Victoria! Didi si Ruiz au marcat fiecare cate un gol, iar Targu Mures a batut cu 4 la 0 pe Branesti!

Duminica, 17.04.2011, 20:12
Pandurii - Victoria Branesti 4-2

Pandurii, le-au umplut plasa, celor de la Branesti! Le-au dat 4 goluri, iar Victoria a reusit, abia in ultimele minute de joc, sa-si spele rusinea, sa dea si ea 2. S-a incheiat 4 la 2, pentru Pandurii!

Duminica, 10.04.2011, 20:02
Branesti 1-1 Sportul

Sportul s-a pus in calea victoriei. Branesti si merg la brat inspre Liga a doua! S-a terminat 1 la 1 Sportul-Victoria Branesti.

Marti, 05.04.2011, 20:38
Astra Ploiesti - Victoria Branesti 2-0. Echipa lui Ilie Stan, tot mai aproape de retrogradare

Astra invinge cu 2-0 pe Victoria Branesti prin autogolul lui Maghici din minutul 2 si super golul lui Matel din ultimul minut al meciului. Dupa a doua reusita a prahovenilor, antrenorul Victoriei Branesti a parasit stadionul.

Vineri, 01.04.2011, 00:00
VIDEO! Victoria Branesti - Steaua 0-1/ Debut cu dreptul pentru Cartu

Sorin Cartu a debutat cu o victorie pe banca Stelei, 1-0, in deplasare, impotriva formatiei Victoria Branesti, intr-un meci contand pentru etapa a 21-a din Liga 1. Unicul gol al partidei a fost inscris de Romeo Surdu in minutul 63.

Vineri, 11.03.2011, 00:00
Craiova - Victoria Branesti 1-1

Craiova a facut doar egal in Banie cu Victoria Branesti, scor 1-1.

Luni, 07.03.2011, 20:16
Universitatea Craiova - Victoria Branesti 1-1/ Oltenii nu stiu sa mai castige

Universitatea Craiova si Victoria Branesti au incheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat pe stadionul Ion Oblemenco din etapa a 20-a din Liga I. Oaspetii au deschis scorul prin Coman in prima repriza, echipa lui Nicolo Napoli evitand un esec rusinos cu zece minute inainte de final, gratie reusitei lui Mihai Costea.

Luni, 07.03.2011, 00:00
Victoria Branesti - CFR Cluj 1-1

Campioana a inceput cu stangul in 2011! CFR Cluj a scos doar o remiza, 1 la 1, la Branesti. Gabi Muresan si-a salvat echipa de la infrangere, cu un super-gol, dar n-a prins finalul meciului pe teren. A vazut rosu in minutul 89.

Duminica, 27.02.2011, 20:20
Pe ATV, in cautarea... victoriei

Ce nu face un antrenor de dragul meseriei? Chiar si in carje, Ilie Stan de la Victoria Branesti isi alearga elevii prin padure: cu atv-ul! In gluma, Petre si compania ii ureaza sa i se sparga roata sau sa se rastoane!

Joi, 13.01.2011, 20:21
Gaz Metan Medias - Victoria Branesti 2-2

Gaz Metan Medias si Victoria Branesti au facut spectacol in direct la GSPTV,im primul meci al returului. Branestiul a condus cu 2-0, insa s-a terminat 2 la 2. In prima repriza, mediesenii au avut un gol anulat si un penalti acordat initial, dar apoi...

Vineri, 03.12.2010, 20:15
Victoria Branesti - Dinamo 2-4

Victoria Branesti - Dinamo a fost un meci nebun! Alb-rosii au batut cu 4-2, dupa ce au condus cu 3-0. A fost un meci cu. de toate! Multe goluri, un autogol, un penalty si o eliminare!

Luni, 22.11.2010, 23:37
Otelul Galati - Victoria Branesti 1-1

Otelul s-a oprit cu Victoria Branesti la Galati. Branesti a deschis scorul in minutul 36, cand Razvan Avram a dat scarita. Dorinel Munteanu era negru de suparare! Stresati de timp, galatenii s-au trezit si Marius Tene a marcat golul de 1-1.

Vineri, 12.11.2010, 20:36
FC Vaslui - Victoria Branesti 1-0

Vasluiul s-a chinuit, cu Branestiul, dar pana la urma, dulaului Hizo, i-a iesit. Moldovenii au castigat cu 1-0, iar Hizo, are doua victorii, din tot atatea meciuri, de cand a preluat echipa.

Sambata, 30.10.2010, 10:29
Victoria Branesti - U. Cluj 3-2

Victoria Branesti a reusit surpriza etapei si a batut cu 3-2 pe Universitatea Cluj.

Luni, 18.10.2010, 20:35
Victoria Branesti - Targu Mures 0-0

Victoria Branesti si Tragu Mures au remizat astazi , 0-0.

Luni, 04.10.2010, 23:38
Rapid - Victoria Branesti 7-1

Rapid s-a distrat cu Victoria Branesti. Oamenii lui Sumudica au reusit scorul campionatului, 7 la 1. Antrenorul Rapidului n-a scapat nici el de ce-i era frica: i-a obisnuit pe suporterii din Giulesti cu spectacolul.

Luni, 27.09.2010, 16:12
Victoria Branesti - Pandurii Tg. Jiu 2-0

Ce nu a putut, Craiova lui Piturca, a reusit Branestiul, lui Ilie Stan. Victoria a invins Pandurii, cu 2-0. Branestiul a terminat meciul, in 9 oameni.

Sambata, 18.09.2010, 10:42
Zicu stie cu "foarfeca"

Zicu a dat gol din foarfeca in meciul cu Branesti si este idolul tribunelor la Timisoara.

Luni, 23.08.2010, 20:26
Timisoara - Branesti 2-1

Timisoara a castigat, scor 2-1, cu Victoria Branesti, printr-un super gol, din foarfeca, al lui Zicu.

Luni, 23.08.2010, 20:25
Mister respect

Respect este cuvantul de ordine la Steaua.

Marti, 17.08.2010, 20:57
Huiduit si aclamat!

8.000 de suporteri au fost in Ghencea.

Marti, 17.08.2010, 20:56
I-a cucerit pe suporteri

Suporterii le-au scandat numele lui Dumitrescu si Duckadam in Ghencea.

Marti, 17.08.2010, 20:54
Se jura ca nu fura!

Coltescu a inventat doua penaltiuri la Steaua-Branesti.

Marti, 17.08.2010, 20:53
Dirijorul s-a enervat!

Dumitrescu a primit sms de felicitari de la Hagi, trecandu-i supararea pe Piturca.

Marti, 17.08.2010, 20:52
Steaua-Victoria Branesti 2-1

Ilie Dumitrescu a batut ca pe vremea lui Piturca.

Premiera media

Romanii au stat cu ochii pe Antena 1, la meciul Steaua-Victoria Branesti. Peste 770.000 de oameni s-au uitat la Antena 1, lider de audienta pe intreaga durata a jocului. Partida a fost urmarita si pe internet de 8.000 de utilizatori, dar si pe mobil pe...

Marti, 17.08.2010, 20:18
Premiera media: Meciul Steaua-Victoria Branesti, transmis simultan pe TV, online si mobile

Partida dintre Steaua si Victoria Branesti (2-1) a fost transmisa in premiera de trustul Intact pe o platforma multimedia ce cuprinde TV, online si mobile.

Marti, 17.08.2010, 00:00
Steaua l-a legitimat pe Bonfim, care ar putea fi titular diseara

Ilie Dumitrescu are toate atuutile pentru un debut in forta pe banca Stelei. Ros-albastrii l-au legitimat astazi pe Bonfim, care va putea juca in partida de diseara

Luni, 16.08.2010, 00:00
Tine cu lupu'

Sa vina suporterii in Ghencea nu este numai dorinta lui Ilie Dumitrescu, ci si a rivalului sau de pe banca Victoriei Branesti

Sambata, 14.08.2010, 20:20
Becali il ia peste picior pe Ilie Stan

Gigi Becali il ia peste picior pe Ilie Stan, antrenorul Victoriei Branesti, care s-a autopropus in Ghencea

Vineri, 13.08.2010, 20:09
Branesti - Craiova 1-0

Oltenii nu mai au pe cine da vina, dupa ce au luat bataie la Buzau, de la Victoria Branesti. Fostul Stelist, Simion, a marcat singurul gol al meciului.

Sambata, 07.08.2010, 20:17

Sambata, 07.08.2010, 00:00
Campioana isi intra in rol // CFR Cluj - Victoria Branesti 2-0

CFR Cluj a obtinut prima victorie a acestui sezon in fata nou-promovatei Victoria Branesti, 2-0, in Gruia.

Luni, 02.08.2010, 00:00
Branesti-Gaz Metan 2-3

Brazilianul Eric a stricat debutul Victoriei Branesti in Liga I.

Marti, 27.07.2010, 20:25
Gaz Metan s-a impus intr-un meci tensionat cu Victoria Branesti, scor 3-2

Mediesenii s-au impus la limita in primul lor meci din acest campionat, 3-2, la Buzau, cu Victoria Branesti.

Luni, 26.07.2010, 00:00
Jardel  a venit in Romania

Jardel a venit in Romania

Jardel a venit in Romania ca sa joace impotriva Victorie Branesti, in amicalul de prezentare al trupei lui Ilie Stan

Duminica, 18.07.2010, 20:21
Victoria Branesti, la un pas de promovare

Victoria Branesti este la un pas de Liga 1, dupa ce a invins-o cu 2-0 pe Steaua 2.

Miercuri, 19.05.2010, 20:23