Bernadette Szocs s-a calificat în semifinale la Campionatul European Individual. Meciul a fost LIVE în AntenaPLAY

Bernadette Szocs s-a calificat în semifinale la Campionatul European Individual de la Linz 2024. Meciul a fost live AntenaPLAY | Profimedia

Românca s-a impus în sfertul de finală cu Charlotte Lutz cu 4-2 (11-6, 7-11, 11-5, 8-11, 12-10, 11-9) şi este sigură de medalia de bronz la Linz. Pentru un loc în finală, ea o va întâlni pe Maria Xiao din Spania.

Bernadette Szocs este calificată şi în finala probei de dublu feminin de la Campionatul European Individual, alături de Sofia Polcanova.

Vezi LIVE Campionatul European Individual de tenis de masă de la Linz 2024

Bernadette Szocs s-a calificat în semifinale la Campionatul European Individual, LIVE în AntenaPLAY!

Articolul continuă după reclamă

Update 20:12: Bernadette Szocs s-a calificat în semifinalele de la Campionatul European Individual şi este sigură de medalia de bronz la Linz! Românca a câştigat duelul cu Charlotte Lutz cu 4-2 (11-6, 7-11, 11-5, 8-11, 12-10, 11-9).

Update 20:05: Bernadette Szocs este la un singur set de calificarea în semifinale. Românca a câştigat cu 12-10 al cincilea set.

Update 19:54: Lutz a restabilit egalitatea din nou. Jucătoarea din Franţa a câştigat setul 4 cu 11-8.

Update 19:47: Bernadette Szocs conduce cu 2-1 după ce a câştigat setul 3 cu 11-5.

Update 19:39: Lutz a restabilit egalitatea după ce a câştigat setul secund cu 11-7.

Mai multe informații despre meciurile românilor de la Campionatul European Individual pe as.ro.

Ai sport în AntenaPLAY

Trăiești live-ul în fiecare zi. În 2024, competițiile de Formula 1™, Formula 2™, Formula 3™ se văd în direct și integral în AntenaPLAY. Cele peste 24 de curse pot fi vizionate în canalul de sport live – AS LIVE, dar și pe canalele dedicate fiecărei competiții. Toate antrenamentele, calificările, sprinturile și cursele pentru marile premii de Formula 1™ vor putea fi urmărite în direct online.

Pe lângă acestea, abonații pot urmări și Liga Campionilor Asiei, Liga Portugal, Campionatul Greciei sau evenimente de MMA, gale de box, F1 Academy sau tenis de masă.

Serialul Hidden Assets este disponibil în AntenaPLAY, din 20 octombrie. Povestea care îi va captiva pe abonați...

Ești mai deștept decât un copil de clasa a V-a | Sezonul 3, 17 octombrie 2024. Ana Maria și Andrei au câștigat 3.500 de lei Joi, 17.10.2024, 18:58