- MAREA PREMIERĂ Chefi la cuțite! Show-ul se vede luni, marți și miercuri de la 20:30 numai pe Antena 1 și în AntenaPLAY!
- Începe "În direct cu România"! De la 17:00, Mihaela Tatu te provoacă la cele mai aprinse dezbateri, pe Antena 1 și în AntenaPLAY!
Se pare ca ele vorbesc mai tot timpul la telefon, Angie tratand-o pe Kirsten ca pe sora mai mica pe care nu a avut-o niciodata. "Kristen si Angelina vorbesc tot timpul. Drumurile lor s-au intersectat de mai multe ori pe covorul rosu si cred ca aparenta vulnerabilitate a lui Kristen a declansat instinctual matern la Angelina", a declarat o sursa, citata de showbizspy.com.
"Angelina a sfatuit-o pe Kristen in privinta aparitiilor pe covorul rosu, i-a dat sugestii privind modul in care ar trebui sa se descurce cu numarul mare de fani si, totodata, a invatat-o cum sa isi negocieze cariera si ce proiecte ar trebui sa ia in considerare", a mai adaugat aceasta.
Daca luam in considerare succesul enorm pe care l-a avut Angelina Jolie de-a lungul anilor si faptul ca Kristen are ceva talent, ne putem astepta cat de curand ca Stewart sa devina una dintre celebritatile de prima mana de la Hollywood.
Citeste si Jurnalul
FOTO: Hepta