Maria, ispita de la "Insula Iubirii", i-a citit în palmă lui Dani Oțil. Ce i s-a prezis matinalului!
Invitată la "Neatza cu Răzvan și Dani", Maria, ispita de la "Insula Iubirii", a venit să dea proba pentru postul de "ucenică".
Publicat: Joi, 25 Octombrie 2018, 11:45 |
Actualizat Joi, 25 Octombrie 2018, 11:46
Invitată la "Neatza cu Răzvan și Dani", Maria, ispita de la "Insula Iubirii", a venit să dea proba pentru postul de "ucenică". Principala calitate pentru postul vizat pare să fie cea de... prezicătoare, iar această calitate și-a demonstrat-o în direct, citindu-i în palmă lui Dani Oțil.
Lovitură de teatru. Una dintre ispitele de la „Insula Iubirii” poate ajunge la „Neatza cu Răzvan și Dani”...
Planeta e prea mică pentru el. Filmulețul cu 4.000.000 de vizualizări, care a schimbat istoria muzicii!...
Înapoi la Homepage
Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰
Citește și
Abonează-te la newsletter!
Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.