- MAREA PREMIERĂ Chefi la cuțite! Show-ul se vede luni, marți și miercuri de la 20:30 numai pe Antena 1 și în AntenaPLAY!
- Începe "În direct cu România"! De la 17:00, Mihaela Tatu te provoacă la cele mai aprinse dezbateri, pe Antena 1 și în AntenaPLAY!
Compania americana Terrafugia lucreaza la realizarea masinii care poate zbura inca din 2006 si o va prezenta oficial anul acesta, in luna aprilie.
Dupa ani de teste si inovatii in inginerie, producatorii au decis ca acum este momentul sa dezvaluie vehiculul inedit.
Transition costa 288.000 de dolari si poate fi pilotat de o persoana care ia minimum 20 de ore de lectii de zbor. Cei care au deja permis de zbor vor manevra cu usurinta aparatul. Aripile se pliaza, iar Transition poate astfel sa fie condus pe orice tip de drum.
Foto: hepta.ro