Arsenal, rapusa de doua autogoluri. Vezi toate rezultatele din Anglia!

Arsenal a pierdut in fata lui Blackburn un meci in care a condus de doua ori.

Debutul catastrofal de sezon in Premiere League continua pentru Arsenal. Dupa umilintele cu Liverpool si Manchester United, tunarii s-au deplasat pe Ewood Park pentru intalnirea cu Blackbrun.

Gervinho a deschis scorul in minutul 10, dar Yakubu a egalat rapid. Un alt nou venit in aceasta vara - Mikel Arteta - a adus gradinita lui Wanger din nou in avantaj care s-a pastrat pana la pauza.

In debutul reprizei a doua Song si-a inscris in proprie poarta iar Yakubu a reusit dubla, astfel ca dupa o ora de joc, tabela arata 3-2 pentru gazde. Koscielny si-a invins si el propriul portar si a dus scorul la 4-2, iar Marouane Chamakh a redus din diferenta pe final.

Arsene Wanger se afla, fara indoiala, la cel mai slab debut de sezon de cand e la Arsenal, pentru ca nici in campionat si nici in grupele Ligii echipa nu a convins.

Wolverhampton - Queens Park Rangers 0-3

”U” Jolidon Cluj joaca finala cu Viborg pentru accederea in grupele Ligii Campionilor la handbal feminin... ADIO! Romania a pierdut si la dublu in fata Cehiei » Tecau / Copil - Berdych / Stepanek 1-3...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00