Biletul Zilei 08.06.2018! Trei meciuri spectacol de vineri ne-au adus câștigul

Biletul Zilei 08.06.2018! Ziua de joi a fost una grea pentru meciurile spectacol. Nu am avut prea multe soluții, iar meciurile alese și-au făcut datoria doar pe jumătate. Portugalia-Algeria și Islanda-Ghana s-au lăsat cu un singur pont verde, o cotă de 2,05.

Biletul Zilei 08.06.2018! Diseară, pe harta europeană apar câteva meciuri cu un potențial mult mai bun de câștig. Am decis să mizăm azi pe două meciuri între naționale și pe un duel al echipelor de club. Pentru primul meci am mers în Elveția, la amicalul gazdelor cu Japonia. Anticipăm un meci deschis cu cel puțin două goluri.

Biletul Zilei 08.06.2018! Apoi, de la ora 20:30, Germania primește vizita Arabiei Saudite la Leverkusen. Nemții au forța și valoarea de a face scor azi. Tocmai de aceea mizăm pe goluri încă din prima repriză, Cota e una excelentă. Nu contează foarte multe, dar ultimul duel Germania - Arabia Saudită a fost un 8-0

Biletul Zilei 08.06.2018! Închidem biletul cu un meci de criză din Islanda. De la 21:30, Haukar primește vizita celor de la Selfoss. Statistica ne spune că vom avea un meci deschis. În 7 din ultimele 8 meciuri directe am avut ”GG” pe tabelă.

Biletul Zilei 08.06.2018: CÂȘTIGĂTOR!

• 20:00 Elveția - Japonia peste 1,5 goluri - cotă 1,40 2-0
  • 20:30 Germania - Arabia Saudită peste 1,5 goluri în repriza 1 - cotă 1,80 2-1 (2-0)
  • 21:30 Haukar - Selfoss GG - cotă 1,64 5-3
  • Cotă finală: 4,13

Și Biletul ”La sigur” de vineri e CÂȘTIGĂTOR!

Biletul Zilei 08.06.2018! Meciurile sigure de vineri ne-au adus câștigul!... BREAKING NEWS! Selecționerul reprezentativei României U21 și-a anunțat plecarea! Isăilă era neînvins pe banca ”tricolori...