Continuă criza la Steaua! Roş-albaştrii au suferit o nouă înfrângere în amicale

Steliştii au deschis scorul încă din minutul doi, dar jucătorii lui Lokomotiv Plovdiv au întors partida încă dinainte de pauză!

Alexandru Chipciu a înscris pentru trupa antrenată de Laurenţiu Reghecampf, dar Steaua avea să bifeze o nouă înfrângere după golurile lui Kamburov.

Patru remize şi tot atâtea înfrângeri a strâns Steaua în cele opt meciuri de verificare disputate în 2014!

Echipa de start a Stelei: Bogatinov - G. Matei, Szukala, Gardoş, Pârvulescu - Prepeliţă, Tănase - Ad. Popa, N. Stanciu, Chipciu - Piovaccari

Olăroiu şi Rădoi, adversari în finala cupei din Emirate... Se fac averi din chihlimbar. Rar în lume, într-un singur loc în România...