FC Arges - Unirea Urziceni 0-0

Urziceniul lui Dan Petrescu a ratat ocazia de a se apropia la 1 punct de liderul Dinamo. La Pitesti, Unirea a remizat, 0-0, cu FC Arges.

Capitanul gazdelor, Balasa, a fost eliminat in minutul 70 dupa ce a primit al doilea galben. In zadar s-a pus in genunchi in fata arbitrului Aurelian Bogaciu, ca tot a vazut rosu. Oaspetii puteau da lovitura in minutul 91, dar Brandan a tras peste poarta penaltyul acordat, si l-a lasat fara replica pe Dan Petrescu. S-a terminat FC Arges-Unirea Urziceni 0-0, si ialomitenii raman pe 2 in Liga I, la 3 puncte in spatele lui Dinamo.
Cupa Davis/ Romania - Rusia 1-4... Nu a mai fost ziua lui Mutu...

Ești mai deștept decât un copil de clasa a V-a | Sezonul 3, 27 septembrie 2024. Marius Elisei și Alex au pierdut 10.000 de RON Vineri, 27.09.2024, 18:58