Ghanezul Asamoah Gyan a primit amenintari cu moartea pentru penalty-ul ratat cu Uruguay

Atacantul ghanez Asamoah Gyan, care a ratat o lovitura de la 11 metri in minutul 120 al partidei din sferturile de finala ale Cupei Mondiale, cu Uruguay, are probleme dupa intoarcerea in tara. Din cate se pare , jucatorul a inceput sa primeasca amenintari cu moartea, iar politia l-a pus deja sub protectie.

Din acest motiv, jucatorul a fost insotit de o escorta a politiei inca de la intoarcerea in Ghana si va fi protejat astfel pana se considera ca este in siguranta.

Joachim Low: "Spania este cea mai buna echipa din lume. Poate bate pe oricine"... Handbal/ Vezi adversarele Romaniei in Grupa C la CM din Suedia 2011!...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00