Meciul U Cluj - CFR Cluj se rejoaca din minutul 1!

Dupa mai bine de cinci ore de audieri, vineri, la 17:30, Comisia de Disciplina a decis ca meciul dintre U Cluj si CFR Cluj, intrerupt in minutul 27, la scorul de 0-1, ca partida sa se rejoace din minutul 1, de la 0-0.

Ricardo Cadu si Mircea Bornescu au fost sanctionati cu cite doua etape, iar masorul celor de la U Cluj, Liviu Ciuca, a primit 12 luni de suspendare! Oficialii "feroviarilor" au transmis inainte de anuntarea verdictului ca vor contesta la TAS hotarirea Comisiei, daca nu vor cistiga la "masa verde".

CITESTE mai multe in Gazeta Sporturilor!

49 de curse charter au decolat deja din Romania cu peste 11.000 de suporteri spanioli... FOTO! Adio, titlu! Rapid a terminat la egalitate cu Gaz Metan Medias...