Nu aţi uitat refrenul "Vrei să pleci, dar nu mă, nu mă iei", da? Trupa O-Zone se reunește după 12 ani de la destrămare
Dragostea din tei se întoarce la prima dragoste - publicul din România. Trupa O-Zone se va reuni după 12 ani. Dan, Arsenie şi Radu repetă zilele acestea pentru marea revenire. Cei trei basarebeni îi vor încânta din nou pe bucureşteni, pe 9 mai, la un mega eveniment care va marca 10 ani de la intrarea României în Uniunea Europeană.
Publicat: Duminica, 07 Mai 2017, 19:45 |
Actualizat Duminica, 07 Mai 2017, 19:46
Dragostea din tei se întoarce la prima dragoste - publicul din România. Trupa O-Zone se va reuni după 12 ani. Dan, Arsenie şi Radu repetă zilele acestea pentru marea revenire. Cei trei basarebeni îi vor încânta din nou pe bucureşteni, pe 9 mai, la un mega eveniment care va marca 10 ani de la intrarea României în Uniunea Europeană.
Ilinca și Alex Florea vor să aducă trofeul Eurovision în România! Melodia foștilor concurenți X Factor, "Yodel It!&...
Piesa lui Luis Fonsi se aude, din nou, peste tot! Justin Bieber cântă în spaniolă în cel mai nou REMIX al fenomenului ”D...
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google
Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰
Înapoi la Homepage
Citește și
Abonează-te la newsletter!
Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.