Articole despre 1-1

Romania - Ucraina 1-1, in prima zi de Cupa Davis

Romania si Ucraina se afla la egalitate, 1-1, dupa prima zi a Cupei Davis. Victor Hanescu a adus primul punct Romaniei in disputa cu Ucraina din runda a doua a Grupei I Euro-Africana, in vederea calificarii la barajul pentru Grupa Mondiala. Numarul 39 ATP, Hanescu l-a invins in trei seturi, scor 7-6(1), 7-5, 6-4, pe numarul 79 ATP, Illya Marchenko.

Vineri, 07.05.2010, 00:00
Astra Ploiesti - Inter Curtea de Arges 1-1/ Si-au impartit punctele

Vecine in partea de jos a ierarhiei, locurile 12 si 14, Astra si Inter Curtea de Arges, au remizat, 1-1 la Ploiesti. Golurile au fost marcate de Carando, respectiv Apostol.

Vineri, 16.04.2010, 00:00
Rapid - Ceahlaul 1-1 / Remiza in extremis (VIDEO)

Rapid obtinut un extremis un punct pe teren propriu, remizand cu Ceahlaul Piatra Neamt, scor 1-1,intr-o partida contand pentru etapa a 26-a a Ligii 1.

Joi, 08.04.2010, 00:00
Unirea Urziceni - Gaz Metan 1-1 (VIDEO)

Unirea Urziceni a reusit doar o remiza, scor 1-1, pe propriul teren, cu Gaz Metan Medias, intr-un meci din cadrul etapei a 26-a a Ligii 1. Ialomitenii au deschis scorul prin Bilasco, in minutul 35, iar oaspetii au restabilit egalitatea dupa reusita lui Dudita, in minutul 56.

Miercuri, 07.04.2010, 00:00
VIDEO Real Madrid - Lyon 1-1/ Galacticii, eliminati din Liga Campionilor

Surpriza uriasa in optimile de finala ale Ligii Campionilor dupa ce formatia franceza Olympique Lyon a eliminat Real Madrid din competitie. Francezii au remizat pe Santiago Bernabeu, scor 1-1, in mansa secunda a optimilor. In tur, Lyon s-a impus cu scorul de 1-0.

Miercuri, 10.03.2010, 00:00
Reading - Liverpool 1-1

Duminica, 03.01.2010, 20:16