Articole despre aek larnaca

Gigi Becali: "Ciocu' mic toata lumea, ne vedem in finala!"

Patronul Stelei a exultat dupa calificarea echipei sale in saisprezecimile Europa League si a declarat ca obiectivul ramane finala de pe National Arena.

Joi, 15.12.2011, 00:00
Prognoza INMH e ingrijoratoare! Ceata ar putea impiedica disputarea partidei Steaua – AEK Larnaca

Reprezentantii INMH dau o prognoza ingrijoratoare pentru starea vremii la ora jocului Steaua - AEK Larnaca. Din cauza cetii, vizibilitatea ar putea fi sub 50 de metri, ceea ce ar putea duce chiar la amanarea partidei.

Miercuri, 14.12.2011, 00:00
Steaua – AEK Larnaca 3-1 / Ros-albastrii sunt in primavara europeana

Steaua s-a calificat in saisprezecimile Europa League dupa o victorie muncita cu AEK Larnaca.

Gigi Becali l-a dat afara si pe Meme Stoica

Gigi Becali a luat vineri decizia de a-l da afara pe managerul general al Stelei, Mihai Stoica, dupa remiza cu AEK Larnaca, scor 1-1 din grupele Europa League.

Vineri, 30.09.2011, 00:00
Ronny Levy a demisionat

In urma cu cateva minute, Levy i-a strans pe jucatori in jurul lui pe aeroportul din Larnaca si i-a anuntat ca nu vor mai continua impreuna. Israelianul le-a multumit pentru colaborare si le-a strans mainile.

AEK Larnaca - Steaua 1-1 / Remiza fatala pentru Levy

Steaua ramane fara victorie in grupa J din Europa League, dupa ce a incheiat la egalitate, scor 1-1, la Nicosia, cu AEK Larnaka. Mrdakovic a deschis scorul pentru ciprioti, iar Mihai Costea a egalat pentru ros-albastrii, care au evoluat in inferioritate numerica in ultimele zece minute, Brandan fiind eliminat pentru doua cartonase galbene.

Joi, 29.09.2011, 00:00