Articole despre etapa 2

VIDEO! Petrolul Ploiesti - Pandurii Tg Jiu 1-1/ Gicu Grozav, tradat de "scarita" in minutul 90!

Petrolul Ploiesti si Pandurii Tg Jiu, revelatiile europene ale Ligii I, au remizat, scor 1-1, intr-una din cele mai spectaculoase partide contand pentru etapa a 2-a din Liga 1. Gorjenii au deschis scorul prin Sipo (80), Dore a restabilit egalitatea (85), iar Gicu Grozav a ratat sansa de a trimite Petrolul pe primul loc, dupa ce a ratat un penalty in minutul 90.

Luni, 29.07.2013, 20:36
Primera Division: Real Madrid, fara victorie dupa doua etape. Messi o salveaza din nou pe Barcelona

Inceput dezastros de sezon pentru Real Madrid, care a acumulat un singur punct dupa primele doua etape. Galacticii au fost invinsi de Getafe, in deplasare, scor 1-2.

Luni, 27.08.2012, 08:32
Palermo - Inter Milano 4-3/ Ploaie de goluri pe "Renzo Barbera". Vezi rezultatele inregistrate in etapa 2!

Inter Milano a pornit cu stangul in noua editie de Serie A, nerazzurri, fara Cristi Chivu, accidentat, fiind invinsi la Palermo, scor 3-4, la capatul unui meci spectaculos si cu multe rasturnari de situatie. Au marcat Miccoli 48', 86', Abel Hernandez 54' si Pinilla 86', 88' pentru Palermo, respectiv Diego Milito 33', 51' penalti si Diego Forlan 90' pentru Inter.

Luni, 12.09.2011, 00:00
Europa League/ Rezultate etapa 2-a: Sporting face scor cu Levski. Remiza intre City si Juventus

Joi seara au fost programate meciurile contand pentru etapa a 2-a din cadrul Europa League. In derby-ul serii, Manchester City si Juventus au remizat, scor 1-1. Sporting Lisabona a facut scorul etapei, invingand cu 5-0 pe Levski Sofia.

Vineri, 01.10.2010, 00:00
Primera Division: Real se impune la limita/ Barcelona invinsa de echipa lui Pulhac

Portughezul Jose Mourinho a reusit sa obtina prima victorie pe banca tehnica a Realului, dupa ce a invins, scor 1-0, pe Osasuna.

Duminica, 12.09.2010, 00:00