Articole despre loredana toma

Loredana Toma şi Mihaela Cambei s-au calificat la Jocurile Olimpice de la Paris! Team România a ajuns la 88 de sportivi

Odată ce halterofilele Loredana Toma şi Mihaela Cambei s-au calificat la Jocurile Olimpice de la Paris, Team România a ajuns la un număr 88 de sportivi!

Vineri, 24.05.2024, 11:51
Loredana Toma a concurat la Cupa Mondială de haltere! Evoluția româncei a fost LIVE în AntenaPLAY

Loredana Toma a concurat la Cupa Mondială de haltere. Competiția a fost în AntenaPLAY. Chiar dacă nu a reușit aici să obțină un loc pe podium, Loredana Toma esta una dintre cele mai mari sportive românce ale momentului.

Duminica, 07.04.2024, 17:18
Momentul superb în care s-a intonat imnul României pentru Loredana Toma, la Campionatele Europene de haltere, LIVE în AntenaPLAY

Imnul României a răsunat la a Campionatele Europene de haltere, grație Loredanei Toma. Românca a cucerit două medalii de aur la Sofia.

Sambata, 17.02.2024, 09:35
Campionatele Europene de haltere 2024 se văd exclusiv în AntenaPLAY, în perioada 12-20 februarie

Campionatele Europene de haltere 2024 de la Sofia vor fi transmise exclusiv în AntenaPLAY. Competiţia se va desfăşura în perioada 12-20 februarie şi va aduce la start şi 13 reprezentanţi ai României.

Joi, 08.02.2024, 14:22
Loredana Toma a câştigat 3 medalii de aur la Campionatele Europene de haltere! Competiția a fost live exclusiv în Antena PLAY

Loredana Toma a reușit să câștige miercuri, 19 aprilie, trei medalii de aur la categoria olimpică 71 de kg din cadrul Campionatelor Europene de Haltere de la Erevan (Armenia).

Miercuri, 19.04.2023, 20:33
Loredana Toma luptă pentru medalia de aur de la Campionatele Europene LIVE VIDEO, de la 16:30, exclusiv în Antena PLAY

Loredana Toma luptă pentru medalia de aur de la Campionatele Europene de haltere. Competiţia e LIVE VIDEO în AntenaPLAY, iar românca intră în scenă după ora 16:30, atunci când va avea loc proba categoriei de 71 de kilograme.

Miercuri, 19.04.2023, 13:55