Articole despre qpr

QPR  - Leed United 1-1

QPR - Leed United 1-1

Queens Park Rangers a ajuns la al cincilea meci consecutiv fără victorie în Championship. Fostul lider al campionatului a făcut 1-1, pe teren propriu, cu Leeds United. Oaspeii au ratat şi un penalty

Duminica, 02.03.2014, 08:33
QPR - Burnley 3-3

A fost meci de infarct, în direct la GSP TV. Locurile doi şi trei din Championship, QPR şi Burnley, au dat-o la pace, 3-3. Gazdele au condus la pauză, s-au văzut conduse în partea a doua, şi au reuşit egalarea pe final

Duminica, 02.02.2014, 08:47
Manchester City castiga titlul in Premier League dupa un gol marcat in minutul 90+4

Final incredibil de campionat in Premier League! Manchester City castiga titlul in Anglia dupa un meci nebun. "Cetatenii" erau condusi pana in minutul 92 cu 1-2 de QPR, dar au reusit sa intoarca rezultatul si sa incheie sezonul pe primul loc.

Duminica, 13.05.2012, 00:00