Biletul Zilei 14.06.2018! Meciurile spectacol de joi ne-au adus un pont bombă câștigător

Biletul Zilei 14.06.2018! Nici ieri, într-o zi modestă ca ofertă, biletul ”spectacol” nu a făcut o figură prea ”verde”. Am avut puține soluții și asta s-a văzut în rezultatele finale.

Biletul Zilei 14.06.2018. Avem acum în față o zi mare, una a startului Cupei Mondiale din Rusia. Nu neapărat acest singur meci de azi de la Mondiale, Rusia - Arabia Saudită din Grupa A, cât entuziasmul începerii balului, ne dau optimisul necesar alcătuirii unui bilet promițător.

Biletul Zilei 14.06.2018. Am ales pentru biletul de azi, 14 iunie, trei meciuri din această seară: cel de la Mondial, unul din Islanda și unul din Suedia. La Rusia - Arabia Saudită am mizat pe ambiția gazdelor, pe entuziasmul lor și pe dorința de a arăta că sunt o gazdă bună și la fotbal. Anticipăm un meci cu goluri încă din prima repriză.

Biletul Zilei 14.06.2018. La două ore distanță de la deschiderea Mondialului, în Suedia avem un Halmstad - Helsingborg de la care așteptăm spectacol. Ne sunt necesare două goluri, de ambele părți, pentru o cotă mai mult decât atractivă. În 7 din ultimele 8 meciuri am avut ”GG” pe tabelă.

Biletul Zilei 14.06.2018. Închidem biletul de azi cu un meci din Islanda. Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik luptă pentru primele locuri, dar și pentru a ne oferi spectacol. În 4 din ultimele 5 meciuri am avut cel puțin 3 goluri marcate.

Biletul Zilei 14.06.2018: CÂȘTIGĂTOR!

• 18:00 Rusia - Arabia Saudită peste 0,5 goluri în repriza 1 - cotă 1,55 5-0 (2-0)
  • 20:00 Halmstad - Helsingborg GG - cotă 1,77 2-1
  • 22:15 Hafnarfjordur-Vikingur Reykjavik peste 2,5 goluri - cotă 1,77 3-0
  • Cotă finală: 4,85
ULTIMA ORĂ! Marius Lăcătuș revine ca antrenor principal la echipa sa de suflet! Anunțul oficial venit în această diminea... Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Jose Mourinho anticipează marea finală a Cupei Mondiale. Va fi duelul celor ma...