Stancu a inscris impotriva lui Fenerbahce!

Atacantul Bogdan Stancu a deschis scorul in meciul pe care echipa sa Orduspor il disputa la aceasta ora cu Fenerbahce Istanbul , in etapa a 18-a a campionatului turc de fotbal.

In minutul 18, Stancu l-a invins pe goalkeeperul Demirel, modificand pentru prima oara tabela de marcaj. La 5 minute de la reluarea partii secunde Belozoglu a egalat scorul.

In minutul 50, scorul este 1-1.

La gazde evolueaza si fostul jucator al CFR Cluj argentinianul Juan Emmanuel Culio. Jucatorul in varsta de 24 de ani, imprumutat de la Galatasaray, a inscris al 5-lea gol pentru Orduspor in acest sezon, in 18 meciuri.

Sursa: gsp

Mourinho se ia de Ronaldo: "Sunt unii care in vacanta mananca si bea"... Raducioiu pe Facebook: "Pirvulescu, esti o RUSINE!"...