Torje si Lobont, doar rezerve in Udinese Roma 2-0

Formatia la care activeaza romanul Gabriel Torje, Udinese, a revenit pe prima pozitie a clasamentului din Serie A in urma succesului de pe teren propriu in fata echipei AS Roma, scor 2-0.

Golurile gazdelor au fost marcate de Antonio Di Natale, in minutul 79, si de Mauricio Isla, cu un minut inaintea finalului.

La Udinese nu a evoluat fostul mijlocas al lui Dinamo, care a ramas pe banca de rezerve. De partea cealalta, Bogdan Lobont a privit tot de pe banca infrangerea echipei sale.

Sursa: gsp

Mircea Lucescu: "Sunt suparat pe toata natia romaneasca"... Gigi ii ataca pe rapidisti: "Au 10 puncte luate cu arbitrii"...