Articole despre gaz metan

VIDEO! Eric de Oliveira a sarbatorit 1 decembrie ca un adevarat roman

"Ma simt roman", zice brazilianul Eric de Oliveira, al doilea golgheter al campionatului. Eric stie istoria romanilor si sarbatoreste 1 decembrie, alaturi de logodnica sa din Romania.

Miercuri, 01.12.2010, 00:00
CFR Cluj - Gaz Metan 1-1/ Mediesenii fac senzatie

Gaz Metan Medias isi continua seria evolutiilor foarte bune, reusind un nou rezultat de senzatie. Dupa ce etapa trecuta a invins Steaua, in Ghencea (1-0), elevii lui Cristi Pustai au obtinut o remiza si in fata campioanei CFR Cluj, 1-1 in Gruia.

Vineri, 19.11.2010, 00:00
Lacatus nu sta deloc bine cu nervii

Lacatus nu sta deloc bine cu nervii dupa infrangerea cu Gaz Metan! Ajuns in pragul disperarii, antrenorul Stelei i-a recomandat tusierului Florin Paunescu sa-si puna ochelari!

Luni, 15.11.2010, 20:10
Lacatus: "Sa ne fie rusine"

"Sa ne fie rusine", isi pune cenusa in cap, Marius Lacatus, dupa ce Steaua, a intregit, etapa horror, a granzilor. Gigi Becali, a avut un soc. Inaintea meciului spera, la primul loc, pana la iarna. Acum zice ca Steaua, n-are nicio sansa, la titlu....

Duminica, 14.11.2010, 19:58
VIDEO Steaua- Gaz Metan 0-1/ Surpriza in Ghencea

Surpriza de proportii in Ghencea dupa ce Steaua a pierdut cu scorul de 0-1 in fata formatiei Gaz Metan Medias, intr-un meci contand pentru etapa a 15-a din Liga 1. Eric a inscris singurul gol al partidei in minutul 4.

Duminica, 14.11.2010, 00:00
VIDEO Dinamo - Gaz Metan 3-2/ Revenire de senzatie

Dinamo a ajuns la cel de-al treilea succes consecutiv in campionat dupa victoria in fata formatiei Gaz Metan Medias, intr-o partida contand pentru etapa a 13-a din Liga 1. Condusi cu 1-2 la pauza, cainii au revenit senzational in repriza secunda si s-au impus cu 3-2.

Vineri, 29.10.2010, 00:00
Gaz Metan  - Otelul 0-2

Gaz Metan - Otelul 0-2

Otelul ramane cel mai tare din Liga I. Este iar lider dupa ce a batut cu 2-0 Gaz Metan Medias.

Sambata, 23.10.2010, 20:22
Dinamo - Gaz Metan, in direct, la Antena 1, vineri 28 octombrie, 20:30. Vezi programul complet si televizarile etapei a 13-a!

Dinamo joaca din nou la Antena 1! Cainii vor intalni Gaz Metan Medias, vineri, 29 octombrie, in direct la A1, de la ora 20:30, intr-un meci din cadrul etapei a 13-a. Etapa va incepe cu FC Vaslui – Branesti, vineri, 18:30, si se va incheia cu meciul Rapid – Pandurii, luni, ora 20:30.

Vineri, 22.10.2010, 00:00
Urziceni - Gaz Metan 0-1

A iesit cu scandal la Urziceni! Unirea a primit gol in prelungiri si a pierdut cu 0-1. Maftei a sarit sa-l bata pe Todea de la Gaz Metan Medias!

Sambata, 16.10.2010, 09:57
Unirea Urziceni - Gaz Metan Medias 0-1/ S-a spart ulciorul!

Ceea ce n-au reusit Dinamo si Steaua, a izbutit Gaz Metan Medias, care a invins Unirea, la Urziceni, printr-un gol marcat chiar in minutul 90, in primul meci al etapei a 11-a din Liga 1. Golul victoriei a fost inscris de Todea.

Vineri, 15.10.2010, 00:00
Gaz Metan Medias - Rapid 0-1

Rapid a invins, vineri, Gaz Metan intr-o partida disputata la Medias, cu scorul de 1-0. Singurul gol al partidei a fost marcat in minutul 65 de Herea, care a transformat un penalty acordat in urma unui hent al lui Kubala.

Vineri, 27.08.2010, 20:18
Gaz Metan - Sportul 3-0

Ce bataie a mancat Sportul la Medias, noul lider al Ligii 1. A fost 3-0 pentru elevii lui Pustai

Duminica, 15.08.2010, 20:16
Branesti-Gaz Metan 2-3

Brazilianul Eric a stricat debutul Victoriei Branesti in Liga I.

Marti, 27.07.2010, 20:25
U Cluj  - Gaz Metan 1-2

U Cluj - Gaz Metan 1-2

U Cluj s-a impiedicat in ultimul amical inaintea meciului cu Steaua, impotriva echipei Gaz Metan

Duminica, 18.07.2010, 20:26
Gaz Metan Medias - Unirea Alba Iulia 5-0

Gaz Metan Medias a obtinut o victorie convingatoare, 5-0 in fata Unirii Alba Iulia, la ultimul meci pe care l-a disputat pe teren propriu in acest sezon.

Sambata, 15.05.2010, 20:05
Eric, bucatarul fotbalist

Brazilianul care a scos Timisoara din lupta pentru titlu stie sa gateasca. Eric are metode speciale: atunci cand taie ceapa isi pune ochelari de scafandru.

Miercuri, 12.05.2010, 20:36
VIDEO FC Timisoara - Gaz Metan 0-2/ Banatenii spun "adio" titlului

FC Timisoara a iesit din cursa pentru titlu, dupa ce a pierdut surprinzator pe teren propriu, in fata formatiei Gaz Metan Medias, scor 0-2. Golurile partidei au fost marcate de Eric '33 si '83. In urma acestui insucces, banatenii raman la 5 puncte in urma liderului CFR Cluj.

Luni, 10.05.2010, 00:00
Urziceni - Gaz Metan 1-1

Unirea Urziceni a reusit doar o remiza, scor 1-1, pe propriul teren, cu Gaz Metan Medias, intr-un meci din cadrul etapei a 26-a a Ligii 1. Ialomitenii au deschis scorul prin Bilasco, in minutul 35, iar oaspetii au restabilit egalitatea dupa reusita lui...

Miercuri, 07.04.2010, 20:09
Dinamo - Gaz Metan 1-0

Dinamo a castigat cu Gaz Metan Medias

Sambata, 03.04.2010, 20:03
Ceahlaul Piatra Neamt - Gaz Metan Medias 0-0, Astra - Poli Iasi 1-1

Ceahlaul Piatra Neamt si Gaz Metan Medias au remizat, scor 0-0, in primul meci din cadrul etapei a 21-a a Ligii 1. La Ploiesti, Astra si Poli Iasi au incheiat si ele la egalitate, scor 1-1.

Vineri, 12.03.2010, 00:00
Otelul Galati - CFR Cluj 1-0, Gaz Metan - Inter 0-0

Otelul Galati a invins astazi cu 1-0 pe CFR Cluj, intr-o partida contand pentru etapa a 20-a a Ligii 1. La Medias, gazdele de la gaz Metan au incheiat la egalitate, scor 1-1, intalnira cu International Curtea de Arges.

Duminica, 07.03.2010, 00:00
Universitatea Craiova poate juca cu Gaz Metan la Severin

Universitatea Craiova a primit in cele din urma acceptul Comitetului Executiv al FRF de a disputa la Severin partida cu Gaz Metan Medias, din cadrul etapei a 19-a a Ligii 1.

Joi, 25.02.2010, 00:00
Universitatea Craiova risca sa piarda la masa verde partida cu Gaz Metan

Clubul Universitatea Craiova risca sa piarda cu 3-0, la masa verde, meciul cu Gaz Metan Medias, contand pentru etapa a 19-a din Liga 1, din cauza ca oltenii nu au primit aprobarea de a juca la Severin, in timp ce pe "Ion Oblemenco" nu pot evolua pentru ca nu au un contract in termen valabil.

Miercuri, 24.02.2010, 00:00