Articole despre hernandez

Gold Cup: SUA - Mexic 2-4/ "TriColore" s-a calificat la Cupa Confederatiilor 2013

Mexic, campioana en-titre, a castigat Gold Cup (competitia tarilor din zona Concacaf - America de Nord, Centrala si Caraibe) dupa ce a invins cu 4-2 nationala SUA. Condusi cu 2-0 inca din minutul 23 (goluri Bradley si Donovan), mexicanii au revenit senzational si-au impus cu 4-2.

Duminica, 26.06.2011, 00:00
VIDEO! Milan - Palermo 2-2/ Goian, aproape de finala Cupei Italiei

Palermo a facut un pas important catre calificarea in finala Cupei Italiei dupa ce a incheiat la egalitate, scor 2-2, partida disputata in deplasare cu AC Milan. Dorin Goian a fost integralist la oaspeti, iar golul meciului i-a apartinut lui Hernandez.

Joi, 21.04.2011, 00:00
Liga Campionilor: Inter Milano si Manchester United, calificate in sferturi

Inter Milano si Manchester United s-au calificat in sferturile de finala ale Ligii Camionilor dupa ce au eliminat pe Bayern Munchen, respectiv Marseille, in optimi.

Marti, 15.03.2011, 00:00