Articole despre ioan ovidiu sabau

George Copos vinde Rapidul! Cine il mai crede?

De data asta chiar se scufunda planeta. George Copos nu mai misca nici macar un deget pentru Rapid si e hotarat sa se desparta definitv de farmecul vietii. Virgil Dumitru se va ocupa de echipa pana cand se va gasi un nou om de afaceri care sa investeasca la echipa.

Marti, 30.10.2012, 11:53
Rapid invinge pe CFR Cluj, dupa 0-2 la pauza! Meci cu noua goluri intre Astra si Concordia Chiajna

Meci nebun in Giulesti! Rapid a intors incredibil rezultatul cu CFR Cluj, dupa ce a fost condusa cu 2-0 la pauza si a ramas in inferioritate numerica. Golurile giulestenilor au fost inscrise de Ilijoski si Grigore cu o "dubla", respectiv Ronny si Maftei. Ploaie de goluri la Ploiesti, Astra a invins pe Concordia cu 6-3, in timp ce Otelul continua seria meciurilor fara victorie.

Sambata, 25.08.2012, 23:41
FCM Targu Mures - Steaua 1-0 / Ilie Stan, la prima infrangere in retur

Steaua a pierdut la Targu Mures cele 3 puncte in urma unei grave greseli a lui Tatarusanu.

Joi, 22.03.2012, 00:00
VIDEO! Blat la Romania - URSS din 1990?

Un cotidian sportiv dezvaluie un lucru crei de imaginat: succesele Generatiei de Aur au inceput cu un blat.

Duminica, 15.01.2012, 00:00
Cornel Dinu: "Mai bine muream decat sa aud ce am auzit"

Dinamovistul a avut o replica incredibila la acuzele suburbane ale lui Giovani Becali, sustinand ca ar fi preferat sa moara decat sa auda asa ceva.

Joi, 13.10.2011, 00:00
Sabau a demisionat de pe banca tehnica a lui FCM Targu Mures

Ioan Ovidiu Sabau si-a anuntat demisia in aceasta seara, dupa ce FCM Tirgu Mures a ajuns la cea de-al patrulea esec in Liga 1. FCM e doar pe locul 16 in clasament, cu sase puncte stranse dupa opt etape.

Marti, 27.09.2011, 00:00
Luceafarul Oradea se va muta, de la anul, la Baile Felix

Luceafarul Oradea aniversat 10 ani de la infiintarea clubului printr-un egal in fata lui FCM Tg Mures. Dupa meci oficialii bihoreni au dezvaluit ca de la anul echipa se va muta la Baile Felix.

Sambata, 06.08.2011, 00:00
Unirea Urziceni - FCM Targu Mures 0-1/ Uimirea a ramas Unirea

Fosta campioana a cedat cu 1-0 pe teren propriu in fata lui FCM Targu Mures si se afunda tot mai rau in subsolul clasamentului

Vineri, 04.03.2011, 00:00
Ioan Ovidiu Sabau si-a dat demisia de la FC Timisoara

FC Timisoara a ramas fara tehnician. Ioan Ovidiu Sabau a decis miercuri sa renunte si i-a transmis deja si patronului Marian Iancu decizia sa.

Miercuri, 26.05.2010, 00:00
Poli Timisoara - ShanDong 1-2

Timişoara a pierdut chiar sub ochii lui Marian Iancu al doilea amical în această iarnă, 1-2 cu ShanDong, locul patru în campionatul Chinei. Sabău s-a enervat rău şi s-a luat de jucători.

Luni, 01.02.2010, 20:43