Articole despre pelici

AFC Hermannstadt scrie istorie și se califică în finala Cupei României după o dublă victorie cu Gaz Metan Mediaș! Care a fost ultima divizionară secundă calificată în finală

AFC Hermannstadt își continuă parcursul miraculos din această ediție de Cupa României. Echipa de ligă secundă a învins pe Gaz Metan în returul semifinalei competiției, scor 3-2, chiar la Mediaș și, cu scorul general...

Joi, 10.05.2018, 22:24
Pauză în meciul de Cupa României Hermannstadt - FCSB! Elevii lui Nicolae Dică, surclasați de divizionara secundă

Locurile secunde din Liga a 2-a și Liga 1, AFC Hermannstadt și FCSB, se întâlnesc azi, la Sibiu, în cel de-al doilea sfert de finală din Cupa României . După primele 45 de minute, scorul înregistrat de tabela...

Joi, 01.03.2018, 14:38