Articole despre repriza

Robert Moreno: Ne-ar fi plăcut să jucăm tot meciul aşa cum am făcut-o în prima repriză. Intervenţia lui Kepa ne-a salvat de un meci egal

Selecţionerul Spaniei, Robert Moreno, a declarat joi seară, după meciul cu România, câştigat cu scorul de 2-1, că i-ar fi plăcut ca echipa sa să joace până la final aşa cum a făcut-o în prima repriză.

Vineri, 06.09.2019, 00:44
Prima repriză dintre România şi Irlanda de Nord s-a jucat în pub-uri

România întâlneşte azi Irlanda de Nord. Prima repriză s-a purtat în puburile de pe Lipscani.

Vineri, 14.11.2014, 13:30
Ciprian Marica a jucat o repriza, in primul amical sustinut de Schalke in Qatar

Atacantul roman a fost introdus la pauza, in meciul de verificare, pe care echipa sa l-a sustinut impotriva lui Al Sadd si a fostului coechipier, Raul. Cu Marica pe teren, Schalke a inscris golul victoriei cu 3-2, dupa ce la pauza scorul era egal, 2-2.

Luni, 07.01.2013, 07:29
Shakira va poza intr-o revista pentru barbati

Shakira vrea sa ii faca in necaz lui Pique. Va poza intr-o revista pentru barbati. Dupa ce presa spaniola a scris ca fotbalistul o insala cu Bar Refaelli, Shakira a iesit la contraatac. S-a hotarat sa-l pedepseasca pe Piuue si va aparea sexy in...

Miercuri, 23.05.2012, 19:58
FC Vaslui poate spera la grupele Europa League, dupa 2-0 cu Sparta Praga

FC Vaslui a obtinut o victorie muncita impotriva Sparta Praga, in mansa tur a play-off-ului Europa League. Elevii lui Viorel Hizo s-au impus cu scorul de 2-0 si au luat o optiune serioasa pentru calificarea in grupele competitiei.

Joi, 18.08.2011, 00:00