- Lia – Soția soțului meu Sezonul 2. Joi de la 20.30, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Camera 609. Lasă-mă, îmi place! Un serial de miliarde, în fiecare Vineri, de la 20:30, la Antena 1 și AntenaPLAY
„Se va face o plângere la Poliţie. Conducerea mănăstirii o va face. Se vor ocupa instituţiile abilitate. Noi condamnăm ceea ce s-a întâmplat. Considerăm că este o faptă blasfemiatoare ceea ce s-a întâmplat”, a declarat purtătorul de cuvânt al Arhiepiscopiei Buzăului şi Vrancei, Dragoş Olteanu.
O elevă a pozat indecent, cu o armă în mâini, la Mănăstirea Ciolanu.
La rândul lor, surse judiciare au declarat că tânăra care apare în fotografii şi fotograful au fost identificaţi, potrivit Mediafax.
O elevă a pozat indecent, cu o armă în mâini, la Mănăstirea Ciolanu.
Arma ce apare în pictorialul indecent al elevei era una de tip air soft, ce nu este supusă autorizării. Această armă aparţine celui care a făcut fotografiile.
Fotografiile ar fi fost făcute săptămâna trecută, în faţa Mănăstirii Ciolanu. Imaginile au fost publicate pe Facebook şi şterse la scurt timp. Reprezentanţii Mănăstirii Ciolanu au spus că „deplâng asemenea tendinţă de a ieşi în evidenţă”.