Seria A: Juventus isi pastreaza avansul de trei puncte in fata Milanului

AC Milan ramane in carti pentru titul in Serie A, dupa victoria de pe teren propriu cu Genoa, scor 1-0. Singurul gol al meciului a fost inscris de Boateng, in minutul 85. Liderul Juventus s-a impus tot cu 1-0, la Cesena, prin golul marcat de Boriello. In minutul 9 al partidei, Andrea Pirlo a ratat o lovitura de la 11 metri. Atacantul roman Adrian Mutu n-a fost inclus in lot.

Lazio a pierdut surprinzator pe terenul celor de la Novara , rezultat in urma caruia lupta pentru locul trei (asigura prezenta in tururile preliminare ale Champions League) a devenit tot mai stransa. Lazio, Napoli, Inter si Udinese se dueleaza pentru ultima treapta a podiumului.

7 Roma 50 etc.

Vezi grupele turneului de fotbal(masculin si feminin) la JO de la Londra 2012!... Europa League: Atletico Madrid si Athletic Bilbao vor juca finala de pe "Arena Nationala", din 9 mai...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00