Campionii, campionii, ole, ole, oleeee! Echipa de mini fotbal "Neatza & prietenii" a câştigat Cupa Boromir! Dani a prezentat trofeele!

Dani a câştigat cu echipa sa de mini fotbal, Neatza şi prietenii, prima ediţie a Cupei Boromir. Mândru nevoie mare, matinalul nostru a început emisiunea prezentându-și trofeul.

Dani a câştigat cu echipa sa de mini fotbal, Neatza şi prietenii, prima ediţie a Cupei Boromir. Mândru nevoie mare, matinalul nostru a început emisiunea prezentându-și trofeul. Scoate statueta, scoate medalia și dă-i cu laude. "A fost un weekend minunat, le mulțumesc tuturor participanților, organizatorilor", a spus Dani.

Și cam câți susținători a avut echipa? Fără număăăăr! Bravo, băieți, suntem mândri de voi și vă dorim cât mai multe astfel de victorii!

Pitici, momentul ăsta e doar pentru tătici! Numărul de percuție al lui Gabriel Bălașa a făcut-o pe Delia să exclame: &qu... O fostă concurentă de la "Mireasă pentru fiul meu" şi-a arătat burtica de gravidă! "Îmi doresc o fetiţă....