Antena Căutare

Renii Moşului au oprit la Zoo

După Crăciun, Moş Crăciun şi-a lăsat renii să se odihnească la grădina zoologică din Sibiu. De cum au ajuns acolo, Rudolf şi Comet au fost vizitaţi de zeci de copii şi au participat şi la sedinţe foto cu fiecare în parte.
Vineri, 26.12.2014, 19:32
x