Articole despre elena gabriela ruse

Melbourne Summer Set 2: Simona Halep, eliminată la dublu. Cine e adversara ei la simplu

Simona Halep a început anul 2022 cu o înfrângere. Sportiva și coechipiera sa, Elena-Gabriela Ruse, au fost eliminate în primul tur al turneului Melbourne Summer Set 2.

Marti, 04.01.2022, 12:30
Elena Gabriela Ruse a învins-o pe Alexandra Cadanţu şi a acces în turul doi al calificărilor la US Open

Elena Gabriela Ruse, locul 178 WTA, a învins-o, luni seară, pe Alexandra Cadanţu, locul 256 mondial, şi a acces în turul doi al calificărilor la US Open.

Marti, 20.08.2019, 08:00
Patricia Maria Ţig a învins-o pe Elena Gabriela Ruse, în optimi, la Karlsruhe

Patricia Maria Ţig, locul 223 WTA, a învins-o, miercuri, cu scorul de 7-5, 7-5, pe Elena Gabriela Ruse, locul 179 WTA, calificându-se în sferturile de finală ale turneului de categorie WTA 125K de la Karlsruhe.

Miercuri, 31.07.2019, 14:02