Articole despre klose

Rihanna i-a cucerit pe nemţi: Shweinsteiger şi Podolski i-au dat cupa!

Rihanna a fos tunul dintr cei mai înfocaţi suporteri care au asistat la finala Cupe Mondiale dintre Germania şi Argentina. Vedeta a fost extaziată de victoria nemţilor şi s-a fotografiat alături de jucătorii lui Low.

Luni, 14.07.2014, 10:51
Lazio - AS Roma 2-1/ Klose aduce victoria lazialilor in minutul 90+3

Fara succes in fata rivalilor de la AS Roma in ultimele cinci partide, Klose a demonstrat inca o data ca nemtii lupta pana ce autocarul pleaca de la stadion si a adus victoria pentru Lazio in ultimele secunde ale derby-ul capitolin, scor 2-1. Stefan Radu a inceput partida ca titular, insa a fost schimbat la pauza cu Lulic, din cauza unei accidentari.

Duminica, 16.10.2011, 00:00
U Cluj a pierdut amicalul de lux cu Lazio, scor 1-4

Universitatea Cluj a pierdut meciul amical disputat impotriva lui Lazio la Fiuggi, o mica localitate din apropierea Romei. Echipa din capitala Italiei s-a impus cu 4-1, o diferenta totusi prea dura pentru felul in care s-au desfasurat ostilitatile.

Duminica, 07.08.2011, 00:00
VIDEO Germania spulbera Australia / Serbia, debut cu stangul

In cea de-a doua partida a grupei D, Germania a spulberat Australia, scor 4-0, confirmandu-si statutul de favorita la castigarea Cupei Mondiale. Nemtii au marcat cate doua goluri pe repriza, realizand totodata si cea mai mare diferenta de scor de la turneul final.

Duminica, 13.06.2010, 00:00
Fiorentina a fost furata

Golul lui Klose, in meciul Bayern-Fiorentina, dovedit si recunoscut chiar de autor ca a fost ofsaid, a nascut o adevarata revolutie medie in Italia. Reprezentantii Fiorentinei, dar si fanii clubului striga sus si tare ca echipa lor a fost furata si...

Joi, 18.02.2010, 21:02