Joao Lucas & Marcelo - "Eu quero tchu, Eu quero tcha". Vezi cum cântă Fabricio Niada, la X Factor!

În a zecea ediție din sezonul 8 "X Factor", Joao Lucas & Marcelo a cântat melodia "Eu quero tchu, Eu quero tcha", de la Fabricio Niada.

Vineri, 26.10.2018, 22:03
VIDEO: Bayern Munchen - Real Madrid, încă o demonstrație de forță din partea campioanei Europei! Când nu e Ronaldo, în scenă apar apărătorii și puștii de viitor

Real Madrid a demonstrat încă o dată că este cea mai solidă și sigură echipă din Liga Campionilor. Fără să calce pedala, dubla-campioană a Europei din ultimele sezoane s-a impus pe terenul celor de la Bayern, scor 2-1, și a luat o opțiune importantă pentru încă o finală de UEFA Champions League.

Joi, 26.04.2018, 00:28

Meciul de Ligue 1 dintre Angers și Lyon (3-3 scor final) a oferit una dintre cele mai absurde eliminări din istoria fotbalului. În minutul 50, la scorul de 3-1 pentru oaspeții de la Lyon, fundașul acestora, Marcelo, a primit două...

Luni, 02.10.2017, 10:11
VIDEO! Cristiano Ronaldo, Benzema si Kaka, intr-un clip de promovare a Madridului

Nu doar Real Madrid are de castigat de pe urma faptului ca jucatori precum Cristiano Ronaldo, Kaka, Benzema sau Mezut Ozil imbraca tricoul blanco, ci si turismul spaniol.

Luni, 13.06.2011, 00:00
Liga Campionilor: FC Barcelona, prima finalista

FC Barcelona este prima finalista a Ligii Campionilor, editia 2010-211. Catalanii au remizat cu Real Madrid, scor 1-1, in mansa secunda din cadrul semifinalelor, dar merg in ultimul act dupa succesul din tur (2-0). Pedro a deschis scorul in minutul 54, iar Marcelo a restabilit egalitatea zece minute mai tarziu.

Marti, 03.05.2011, 00:00