Cel mai supărat suporter dinamovist! A pariat o sumă COLOSALĂ pe victoria "câinilor" împotriva Astrei!

Un parior curajos a mers pe mâna celor de la Dinamo Bucureşti, iar asta i-a adus o gaură substanţiala! Alb-roşiii au fost învinşi de Astra şi au ratat calificarea în play-off-ul Ligii 1. Jucătorii lui Vasile Miriuţă aveau nevoie de un rezultat pozitiv la Giurgiu, dar gazdele au reusit un start în forţă. Florentin Matei l-a pus la încercare pe Penedo, însă portarul de 36 de ani a respins în corner. Panamezul nu a mai avut ce face în minutul 25, atunci când Florentin Matei a înscris din pasa lui Mrzljak. Scor final: 2-o!

Un parior optimist a mizat 10.000 de lei pe o victoria a lui Dinamo in ultima etapa a sezonului regulat, pe terenul Astrei. El a pus banii pe o cota de 1.85, sperand la un castig de aproximativ 7.500 de lei.

Din nefericire pentru el, Dinamo a pierdut si a ratat Play Off-ul. Omul a avut dublu motiv de suparare.

ULTIMA ORĂ! Meciul Hermannstadt - FCSB a fost amânat! Când se va juca ”sfertul” din Cupa României... A murit o legendă a sportului românesc! Unul dintre oamenii care au dus România până pe podiumul Olimpic...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00