Premier League: Manchester United si Liverpool se impun cu emotii

Premier League a programat meciurile etapei a XXI-a chiar in prima zi a anului 2011. Granzii Manchester Utd si Livepool s-au impus cu mari emotii in disputele cu WBA, respectiv Bolton.

Liverpool a trait periculos pe Anfield. Bolton a dat lovitura in minutul 43, odata cu golul lui Davies. Torres a egalat dupa numai 6 minute, insa "cormoranii" au asteptat pana in minutul 92 golul victoriei. Acesta a fost marcat de Joe Cole dintr-o pozitie suspecta de off-side.

West Ham - Wolverhampton 2-0

Thomas Morgenstern, primul castigator in Turneul celor patru trambuline... Rafael Nadal s-a impus in finala turneului demonstrativ de la Abu Dhabi...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00