Sportul Studentesc - Concordia Chiajna 2-2 / Dinita si-a anuntat demisia. Vine Moldovan?

Antrenorul ilfovenilor s-a aratat dezamagit de rezultat si si-a anuntat jucatorii ca acesta a fost ultimul meci pe banca celor din Chiajna.

Meci nebun in Regie, acolo unde s-au intalnit doua codase ale clasamentului: Sportul Studentesc si Concordia Chiajna.

Oaspetii au deschis scorul prin Mihalcea si au avut superioritate numaerica aproape o jumatate de repriza, pentru ca Ghinga de la Sportul a vazut galben in minutul 65.

Cu un om mai putin, studentii au reusit sa intoarca meciul, punctand prin Lungu si Ferfelea. Radu a egalat pentru ilfoveni in ultimul minut asa ca la final s-a consemnat o remiza care nu ajuta nici-o formatie.

La finalul jcului, Dinita si-a anuntat demisia de pe banca tehnica a Concordiei, acuzand caderea inexplicabila: "Nu imi vine sa cred ce s-a intamplat, nu stiu cum ne-au egalat. Le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi, ii anunt pe jucatori ca mi-am dat demisia."

Favorit pentru preluarea postului vacant e Viorel Moldovan.

Astra - CFR Cluj 0-1 / Piccolo aduce 3 puncte in Gruia... Dorin Goian il face praf pe Costea cel Mic: "Aici e Steaua nu Craiova"...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00