FOTO! Mihai Traistariu, slabit: "M-am saturat sa fiu bolnav"
Problemele de sanatate si-au pus amprenta asupra lui Mihai Traistariu. Artistul a declarat ca s-a saturat de atatea boli, iar tot ce-si doreste de Sarbatori e sa fie sanatos.
Publicat: Miercuri, 07 Decembrie 2011, 00:00 |
Actualizat Vineri, 29 Iunie 2012, 01:44
Vreau ca sarbatorile sa ne aduca sanatate, pentru ca m-am saturat sa fiu bolnav. Am avut o problema la gat si acum m-am vindecat, ma simt perfect si sunt foarte fericit. Imi dau seama cat de important este sa fii sanatos
Am primit un bradut cadou de la prietena mea. Cred ca o sa il impodobim diseara. Noi asa facem, il impodobim devreme ca sa ne putem uita toata luna la el, sa dureze mai mult sarbatorile
Articolul continuă după reclamă
FOTO! Vezi cum au petrecut de Mos Nicolae Cristi Brancu si Oana Turcu!...
VIDEO! Mos Nicolae i-a adus Nichitei o shaorma cu de toate!...
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google
Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰
Înapoi la Homepage
Citește și
Abonează-te la newsletter!
Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.