Episodul 66 din data de 7 iunie 2026 al emisiunii Survivor România. Andrei Beleuț a lansat critici la adresa foștilor colegi din tribul Războinicilor, susținând că lipsa unității a afectat parcursul echipei în competiție. Acesta a afirmat că unii concurenți și-au dorit să plece acasă încă din primele etape, ceea ce a influențat dinamica grupului.