Live acumObservator 06
Prime Time 20:30X Factor

handbal feminin: 44 articole

Duminica, 12 Ianuarie .01.2020, 19:17

Un meci de handbal feminin s-a terminat cu o încăierare generală. Suporterii au început scandalul

Observator
Vineri, 20 Decembrie .12.2019, 16:36

Handbal feminin: Turneul preolimpic de calificare la JO de la Tokyo în care va evolua România va avea loc în Muntenegru

Sport
Vineri, 13 Decembrie .12.2019, 14:24

Buceschi: Nu ştiu dacă locul 12 este cel corect, dar prin prisma a ceea ce s-a întâmplat înainte de a pleca în Japonia cred că acolo e normal să fim

Sport
Vineri, 13 Decembrie .12.2019, 11:53

Olanda a învins Rusia şi este prima finalistă a Campionatului Mondial din Japonia

Sport
Vineri, 13 Decembrie .12.2019, 09:00

Muntenegru va fi adversara României la turneul preolimpic de handbal feminin, din luna martie

Sport
Marti, 10 Decembrie .12.2019, 15:22

Rezultatele de marţi, din grupa principală II a CM de handbal

Sport
Marti, 10 Decembrie .12.2019, 15:00

Naţionala de handbal feminin a României, învinsă de Suedia, scor 34-22, la CM din Japonia

Sport
Miercuri, 20 Noiembrie .11.2019, 12:53

Naţionala de handbal feminin a plecat la CM din Japonia fără Laslo, Bazaliu, Buceschi şi Bucur

Sport
Marti, 01 Octombrie .10.2019, 18:01

Tomas Ryde a decis să părăsească echipa de handbal feminin CSM Bucureşti

Sport
Miercuri, 26 Iunie .06.2019, 08:54

Smiley News - Neatza cu Răzvan și Dani. România, campioană mondială la handbal feminin pe teren de fotbal!

Faze tari
Luni, 24 Iunie .06.2019, 17:12

SCM Râmnicu Vâlcea, în prima urnă valorică, CSM Bucureşti în a patra, la tragerea la sorţi a grupelor Ligii Campionilor

Sport
Vineri, 21 Iunie .06.2019, 13:29

CSM Bucureşti o să joace direct în grupele Ligii Campionilor pe baza unui wild card

Sport
Vineri, 21 Iunie .06.2019, 11:09

România, în grupă cu Ungaria, Spania, Muntenegru, Senegal, şi Kazahstan, la Campionatul Mondial de handbal feminin

Sport
Miercuri, 19 Iunie .06.2019, 18:42

Vineri e tragerea la sorti pentru CM2019 handbal feminin, România e în prima urnă valorică

Sport
Miercuri, 19 Iunie .06.2019, 18:25

Hypo Viena a pierdut pentru prima dată după 42 de ani titlul naţional la handbal feminin in Austria

Sport
Miercuri, 12 Decembrie .12.2018, 23:39

România se califică în semifinalele Campionatului European de Handbal

Sport
Luni, 03 Decembrie .12.2018, 21:00

Victorie pentru România contra Germaniei la Campionatul European de handbal feminin din Franţa! Naționala s-a calificat în grupele principale

Sport
Miercuri, 21 Noiembrie .11.2018, 10:40

Trofeul Carpați, ultimul test pentru echipa națională de handbal feminin a României

Invitati
Duminica, 08 Mai .05.2016, 20:49

BRAVO, FETELOR!!!!! CSM București a câștigat Liga Campionilor Europeni!

Sport
Duminica, 20 Decembrie .12.2015, 19:19

România a cucerit medaliile de bronz la Campionatul Mondial de handbal feminin, după 31-22 cu Polonia

Sport
Duminica, 18 Decembrie .12.2011, 00:00

Norvegia - Franta 32-24 / Scandinavele sunt campioane mondiale

Sport

Romania va trebui sa treaca de doi adversari puternici ca sa ajunga la Olimpiada de la Londra.

Sport
Luni, 12 Decembrie .12.2011, 00:00

Radu Voina: "Fetele au vrut, dar n-au putut mai mult. Asta e valoarea, obiectivul n-a fost niciodata o medalie"