Fiorentina, remiză cu Bologna, scor 1-1, în Serie A. Bologna a egalat în minutul 90+5

Formaţia Fiorentina a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, luni, în compania echipei Bologna, în etapa a XVIII-a a campionatului Italiei.

Fiorentina a deschis scorul în minutul 27 prin Benassi, în timp ce Bologna a egalat prin Orsolini, în minutul 90+5.

În clasament, Fiorentina este pe locul 14, cu 18 puncte, iar Bologna este pe 10, cu 23 de puncte.

FC Dinamo îl contrazice pe Nistor: S-a ajuns la un acord cu Universitatea Craiova la solicitarea fostului căpitan al ech... Tătăruşanu: Nu sunt mulţumit de situaţia mea, dar nu fac o tragedie din asta...