Manchester United, remiză cu Wolverhampton în Premier League, scor 1-1; Pogba a ratat un penalty

Manchester United a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut, luni, în deplasare, în compania formaţiei Wolverhampton, în etapa a doua din campionatul Angliei.

United a deschis scorul prin Anthony Martial, în minutul 27, însă Wolverhampton a egalat în minutul 55, prin Ruben Neves.

În minutul 68, Paul Pogba a ratat un penalti pentru Manchester United.

Elena Gabriela Ruse a învins-o pe Alexandra Cadanţu şi a acces în turul doi al calificărilor la US Open... Ousmane Dembélé, de la FC Barcelona, va fi indisponibil cinci săptămâni...