Jucatorii Sagetii Navodari si-au acuzat adversarii de blat

Partida dintre Sageata Navodari si FC Snagov din etapa a 11-a ligii secunde a inceput cu 25 de minute intarziere. Jucatorii de la Navodari au refuzat sa intre pe teren acuzandu-i de blat pe cei de la Snagov.

Scandal la Navodari la meciul dintre Sageata si FC Snagov ! Echipa de la malul marii a refuzat sa intre pe teren la ora inceperii partidei.

Cativa dintre jucatorii celor de la Navodari i-au acuzat pe cei de la FC Snagov, afirmand ca au fost sunati pentru a tranti meciul. Astfel arbitrul intalnirii, Teo Craciunescu a fluierat inceputul partidei cu 25 de minute intarziere.

Sursa: ligab

Victorii pentru FC Arges si Iasi. Vezi toate rezultatele din liga secunda!... EXCLUSIV: Lyon e blestemata: doi accidentati grav intr-o singura zi...