VIDEO AS Roma - Inter 1-0/ Chivu, injurat de fani si pus pe scandal cu Benitez

Mirko Vucinic a adus prima infrangere Interului din acest sezon, marcand pentru AS Roma in minutul 92, intr-un meci contand pentru etapa a 5-a din Serie A. Partida de pe Olimpico a fost una foarte spectaculoasa si extrem de tensionata.

Daca nu alearga si fundasii si nu schimbi ceva, ies de pe teren".

Pe partea lui Chivu, lucrurile nu au mers cum trebuia. La jumatatea meciului, am vorbit cu el sa rezolvam problemele".

Intr-o alta partida, AC Milan s-a impus cu 1-0, pe teren propriu, in fata formatiei Genoa. Unicul gol al meciului a fost marcat de Zlatan Ibrahimovici in minutul 49.

F1/ Fernando Alonso se impune in Singapore... Primera Division/ Victorii pentru Barca si Valencia. Real, doar remiza la Levante...