Articole despre cupa ligii frantei

Paris Saint-Germain s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei, după 3-0 cu Reims

Formaţia Paris Saint-Germain s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei, după ce a învins, miercuri, echipa Reims, scor 3-0.

Joi, 23.01.2020, 09:18
Olympique Lyon s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei. Tătăruşanu a apărat o lovitură de departajare

Olympique Lyon, cu Ciprian Tătăruşanu în poartă, s-a calificat în finala Cupei Ligii Franţei, după ce a învins, marţi, pe teren propriu, în urma executării loviturilor de departajare, formaţia Lille.

Miercuri, 22.01.2020, 08:49
PSG, 6-1 cu Saint-Etienne în sferturile Cupei Ligii Franţei. În semifinale s-a calificat şi Lille

Formaţia Paris Saint-Germain s-a calificat, miercuri, în semifinalele Cupei Ligii Franţei, trecând în sferturi de ASSaint-Etienne, scor 6-1.

Miercuri, 08.01.2020, 23:58
Reims a eliminat Strasbourg, deţinătoarea trofeului, în sferturile de finală ale Cupei Ligii Franţei

Reims a învins, marţi, pe teren propriu, după executare loviturilor de departajare, formaţia Strasbourg, deţinătoarea trofeului, în sferturile de finală ale Cupei Ligii Franţei.

Miercuri, 08.01.2020, 10:03
Revenire incredibila a lui Olympique  Lyon in semifinala Cupei Ligii

Revenire incredibila a lui Olympique Lyon in semifinala Cupei Ligii

Septupla campioana a Frantei s-a impus in prelungiri la Lorient cu 4-2, dupa ce gazdele conduceau in minutul 80 cu 2-0.

Miercuri, 01.02.2012, 00:00
Calificare incredibila a lui Lyon in Cupa Ligii Frantei

Echipa lui Remi Garde a reusit sa intoarca scorul in fata lui Lille si sa se califice in semifinalele Cupei Ligii, desi a jucat apoape 70 de minute in inferioritate numerica.

Miercuri, 11.01.2012, 00:00
PSG eliminata, Lyon se impune la Saint Etienne. Vezi toate rezultatele din Cupa Ligii!

Cele mai mari surpriza ale Cupei Ligii Frantei le-au constituit eliminarile lui PSG si Rennes de catre Dijon si Le Mans.

Joi, 27.10.2011, 00:00