Articole despre ilyes

Schimbari la FC Brasov! Aurel Ticleanu si Robert Ilyes, noii antrenori ai echipei

Adrian Szabo a fost demis de la FC Brasov dupa inceputul dezamagitor de campionat. "Stegarii" au obtinut doar doua puncte in primele cinci runde ale noului sezon

Luni, 19.08.2013, 11:06
Steaua s-a calificat in finala Cupei Romaniei

Steaua Bucuresti a reusit sa se califice in finala Cupei Romaniei, dupa o pauza de 12 ani, in urma rezultatului de egalitate, scor 1-1, contra lui FC Brasov, in mansa a doua din cadrul semifinalelor. Ilyes a deschis scorul pentru gazde din penalty(41), iar Dica a restabilit egalitatea in minutul 86. In tur, scorul a fost 0-0.

Miercuri, 11.05.2011, 00:00
Cupa Romaniei: FC Brasov - FC Vaslui 1-0

In cea de-a doua semifinala din cadrul Cupei Romaniei, FC Brasov s-a impus cu 1-0, pe teren propriu, in fata formatiei FC Vaslui. Singurul gol al partidei a fost marcat de Robert Ilyes, in minutul 5.

Joi, 25.03.2010, 00:00
FC Brasov - Tatran Presov 2-1

Brasovul a invins cu 2 - 1 echipa slovaca Tatran Presov, aflata pe locul sapte in campionatul intern. Pentru echipa lui Viorel Moldovan au inscris Ilyes si atacantul macedonean, aflat in probe, Dusan Savici.

Marti, 09.02.2010, 20:45