Onofras este pe lista neagra a lui Gigi Becali!

Onofras este pe lista neagra a lui Gigi Becali, dar pe el nu l-a anuntat nimeni! Aflat in vacanta, acasa la Iasi, mijlocasul de 31 de ani spera ca va continua la Steaua. Mai are un an de contract! Onofras a ajuns in Ghencea in august 2010, din postura...

Joi, 02.06.2011, 20:07
Steaua - Gloria Bistrita 3-1/ "Dubla" lui Dica

"Dubla" lui Dica din meciul cu Gloria Bistrita, scor 3-1, aduce Stelei trei puncte foarte importante, dupa doua etape fara succes pentru formatia antrenata de Sorin Cartu. Onofras deschisese scorul in minutul 24, iar Balba a restabilit egalitatea la un minut distanta.

Duminica, 01.05.2011, 00:00
Etapa 24: Unirea Urziceni - Dinamo 4-4

Campioana Romaniei, Unirea Urziceni, si Dinamo Bucuresti au remizat duminica seara, scor 4-4, intr-unul dintre cele mai spectaculoase partide ale actualei editii de campionat a Ligii 1.

Duminica, 28.03.2010, 00:00