Zapata, e deschisa poarta!

"Steaua nu poate castiga campionatul cu un portar ca Zapata", a strigat Gigi Becali dupa gafa columbianului, din care s-a marcat golul cu care Argesul a egalat in minutul 89, scor 2-2. La GSPTV, Gigi Becali l-a mitraliat pe Zapata, pe care la scos tap ispasitor pentru toate relele din tur. "Cu punctele pierdute de Zapata puteam sa fim la egalitate cu Dinamo", a tunat Becali.
Cupa UEFA/ S-au decis echipele calificate in sferturi... Bosneag, nasul finilor lui Laca!...

Hello Chef sezonul 7, 18 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Nicoletei Nucă Sambata, 18.05.2024, 15:30