Antena Căutare

De la botez la spital

Cinci tineri şi-au văzut moartea cu ochiii aseară pe o şosea din Maramureş, după ce maşina în care erau s-a izbit de un copac. Se întorceau de la un botez unde fetele au jucat rolul ursitoarelor.
Luni, 20.01.2014, 07:15
x