Articole despre narcisa birjaru

Chefi la cuțite, sezonul 9. Ce mai face și cum arată Narcisa Birjaru. Câștigătoarea show-ului culinar publică rar poze cu ea

Narcisa Birjaru, câștigătoarea Chefi la cuțite sezonul 9, și-a luat prin surprindere prietenii virtuali cu o fotografie înduioșătoarea. Tânăra nu este foarte activă în mediul online, fapt pentru care internauții așteaptă cu nerăbdare să vadă ce mai postează aceasta.

Marti, 21.11.2023, 14:54
Narcisa Birjaru, imagine de colecție alături de soțul său. Ce mesaj emoționant i-a transmis bărbatului, de ziua lui

Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 Chefi la cuțite, și-a luat prin surprindere prietenii virtuali cu o imagine de colecție alături de soțul său. Hai să vezi cum arată acum tânăra, dar și ce mesaj i-a transmis bărbatului alături de care trăiește o frumoasă poveste de dragoste.

Marti, 30.08.2022, 15:44
Cum arată acum Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 Chefi la cuțite. Tânăra a revenit pe rețelele sociale

Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 Chefi la cuțite, a revenit pe rețelele sociale după aproximativ două luni de absență. Iată cum arată acum și ce imagine a publicat pe Internet.

Joi, 26.05.2022, 11:53
Ce face Narcisa Birjaru la 4 luni după ce a câștigat Chefi la cuțite. Imaginea cu soțul ei, la care fanii au reacționat imediat

Narcisa Birjaru a câștigat sezonul 9 de Chefi la cuțite, iar participarea sa la show-ul culinar i-a adus o mulțime de fani. Recent, prima femeie câștigătoare a show-ului culinar a publicat o imagine cu soțul ei.

Joi, 07.10.2021, 17:39
Ce face Narcisa Birjaru când nu se află în bucătărie. Cum a fost surprinsă câștigătoarea Chefi la Cuțite sezonul 9

Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 Chefi al cuțite, a postat pe Instagram o imagine după o perioadă lungă în care nu a mai fost activă. Cum își petrece timpul, atunci când nu este în bucătărie.

Miercuri, 15.09.2021, 15:36
Ipostaza în care a fost surprinsă Narcisa Birjaru, după ce nu a mai fost activă pe rețelele de socializare o perioadă însemnată

Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 Chefi la cuțite, a revenit pe rețelele de socializare după o perioadă lungă de absență. Imaginea postată de aceasta la care fanii s-au îmbulzit să lase comentarii.

Luni, 16.08.2021, 17:26
Valentina Pelinel, mândră de angajata sa Narcisa Birjaru. Cum s-au fotografiat cele două la hotelul lui Cristi Borcea

Narcisa Birjaru, câștigătorea sezonului 9 "Chefi la cuțite", s-a fotografiată alături de Valentina Plinel, în restaurantul hotelului lui Cristi Borcea. Aceasta a primit o vizită neașteptată din partea lui Chef Cătălin Scălătescu. Cum au fost surpriși cei trei.

Luni, 19.07.2021, 13:36
Unde lucrează acum Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 "Chefi la cuțite". Cum s-a fotografiat la locul de muncă

Narcisa Birjaru, câștigătorea sezonului 9 "Chefi la cuțite", a fost pe buzele tuturor după Marea Finală a show-ului culinar, însă foarte puțini știu cu ce se ocupă acum și unde lucrează.

Joi, 08.07.2021, 12:43
Narcisa Birjaru, câștigătoarea "Chefi la cuțite" sezonul 9, mesaj emoționant pentru mama ei. Cât de mult seamănă cu ea

Narcisa Birjaru, câștigătoarea sezonului 9 "Chefi la cuțite", a transmis pe rețelele sociale un mesaj emoționant pentru mama ei, însă un alt detaliu a atras atenția internauților.

Marti, 06.07.2021, 14:05
Interviu exclusiv cu Narcisa Birjaru, câștigătoarea Chefi la Cuțite

Ce face Narcisa Birjaru după ce a câştigat finala Chefi la Cuțite? Află din acest interviu exclusiv.

Marti, 22.06.2021, 19:15
Prima reacție a Narcisei Birjaru după ce a câștigat Chefi la cuțite. Ce a avut de spus învingătoarea lui Chef Cătălin Scărlătescu

Narcisa Birjaru este prima femeie din istoria show-ului culinar care intră în posesia premiul cel mare Chefi la cuțite. Concurenta din echipa lui Chef Cătălin Scărlătescu a ținut să transmită un mesaj imediat după ce a fost desemnată câștigătoare.

Joi, 17.06.2021, 14:00
Narcisa Birjaru din echipa lui chef Scărlătescu, prima femeie câștigătoare la Chefi la cuțite. Finala, lider de audiență

Miercuri seară, Chefi la cuțite și-a desemnat câștigătorul sezonului 9, iar vestea a venit cu o premieră pentru cel mai iubit show culinar.

Joi, 17.06.2021, 12:51
Narcisa Birjaru este câștigătoarea Chefi la cuțite 2021, sezonul 9

Narcisa Birjaru este câștigătoarea Chefi la cuțite 2021, sezonul 9. Tânăra în vârstă de 24 de ani din echipa mov, condusă de Cătălin Scărlătescu, a reușit să devină prima femeie care primește un astfel de trofeu.

Miercuri, 16.06.2021, 17:32
Chefi la cuțite, 17 mai 2021. Rețetă de tocană țigănească autentică, preparată de Narcisa Birjaru

Una dintre rețetele cele mai apreciate din concursul culinar ”Chefi la cuțite” din 17 mai 2021 a fost o rețetă de tocană țigănească autentică, preparată de Narcisa Birjaru.

Marti, 18.05.2021, 13:00